![Cool 8)](./images/smilies/icon_cool.gif)
![Phear Me :phear:](./images/smilies/phear.gif)
It is currently 18 Dec 2024, 10:49
De beste forumene for rock og metall - før var det Scream Magazine
Post by Vredesbyrd »
Post by Steve Peck »
Hva har skjedd med deg sia sist jeg så deg? Ergometersykkel?Affen wrote:Fy f**n for et trøkk og driv dette bandet har! Perfekt å trene til!
Satt på ergometersykkelen med Black Sun på full guffe i hodetelfonene, og har aldri blitt så inspirert før! 1 time på sykkelen forsvant omtrent uten at jeg merka det! Skal høre masse på Primal Fear når jeg trener framover!![]()
Tenebres wrote:Smoothie er altså litt som sex.
Post by stramvaier »
Post by stramvaier »
Post by stramvaier »
Sjøl setter jeg denne over både debuten og sisteskiva, den havner nok over Jaws Of Death også pga helheten. Liker nok denne like godt som Seven Seals. Nuclear Fire, Black Sun og Devils Ground har jeg ikke. Sign Of Fear, Face The Emptiness, New Religion, Fighting The Darkness, The Curse Of Sharon, Psycho og The Man(That I Don`t Know) er de jeg anser som kremen her. De resterende 4 er i større og mindre grad fillers.Gorgar wrote:Jeg synes den er litt kjip, og det er ikke mange låter jeg vil kalle knall på den. Selv om det bare er to-tre fillers, er nivået jevnt over en del lavere enn på resten av skivene. Beste låta er forresten The Man (That I Don't Know). Kanskje bandets beste ballade.
Post by stramvaier »
En av skivas beste låter ja.Affen wrote:Smith & Wesson på sisteskiva er f**n meg barsk! Muligens bandets beste låt!
Post by stramvaier »
ok. På skiva mi er det også 15 låter, men har utrolig nok ikke lagt merke til før i dag at det kun er 13 på tracklista bak på coveret. Dette er ikke en digipack da.Affen wrote:Ja. Fikk digien fra selskapet.stramvaier wrote:En av skivas beste låter ja.Affen wrote:Smith & Wesson på sisteskiva er f**n meg barsk! Muligens bandets beste låt!
Har din utgave 15 låter?
Post by stramvaier »
Ligger ute på youtube. Høres ut som typisk Primal Fear. Sikkert ikke like bra som New Religion, men det skal godt gjøres da.